ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: rockaréna líheň 2011

přinášíme tiskovou zprávu k 1. ročníku soutěže amatérských hudebníků rockaréna líheň a 10. ročníku soutěže amatérských hudebníků radegast líheň.
vloženo: 25.01.2011
 

už tento týden se rozběhne největší soutěž amatérských hudebníků v české republice - rockaréna líheň 2011. více než sto kapel z české i slovenské republiky se mezi sebou utká nejen během tradičních živých koncertů v klubech na ostravsku, ale poprvé souběžně i v hlasování veřejnosti na www.rock.cz, či na vlnách rádia hey. hned v prvním kole soutěže se pak shodou okolností představí zástupci hlavních měst obou zemí.

spojením soutěže radegast líheň, která letos slaví desáté výročí a je postavena na živých koncertních vystoupeních před odbornou porotou, a soutěže rockaréna, postavené naopak na hlasování veřejnosti na portálu www.rock.cz a na vlnách rockového rádia hey, dochází k unikátnímu prověření schopností přihlášených hudebních skupin. "budou muset přesvědčit nejen odbornou porotu, ale i laickou veřejnost. jejich hudební zdatnost musí jít ruku v ruce s atraktivitou tvorby a originalitou. v základní části se představí svým fanouškům vždy devět skupin týdně v éteru a tři nejlepší z každého týdne postoupí do živých koncertních hraní. ve stejném týdnu se pak vždy jiných devět skupin utká koncertně na pódiích klubů garage a marley v ostravě a jazz v havířově, aby se probojovaly naopak do internetového a rádiového hlasování. v druhé části soutěže tak budou ti nejlepší z obou částí prokazovat druhou stránku své tvorby," popisuje klíč soutěže marek slonina z pořádající produkční agentury viking agency z havířova. "v třetí části soutěže pak vyberou posluchači rádia hey čtyři nejlepší, kteří postoupí do velkého finále v klubu garage v ostravě-martinově," dodává slonina. klub s velkým sálem a perfektní atmosférou byl vybrán na základě loňského finále, které navštívilo na tři sta fanoušků rockové muziky.

"soutěž je však teprve na začátku a my hlavně doufáme, že bude minimálně stejně úspěšná jako ta loňská. zatím tomu vše nasvědčuje, když do letošního ročníku se oproti loňsku přihlásil téměř dvojnásobek hudebních souborů, celkem na čtyři sta. už ve středu 26.01.2011 se pak těšíme na fanoušky rockové muziky v klubu marley na černé louce v ostravě, kde proběhne první živé vystoupení soutěžících. další koncerty pak proběhnou už následující den současně v jazz klubu v havířově a klubu garage v ostravě-martinově," upřesňují detaily pořadatelé. slíbenými zástupci hlavních měst pak budou slovenští bratislavští atmosferic a pražské skupiny civilní obrana a cotam. prvně jmenované doplní ve středu na pódiu klubu marley ještě devět životů z luk u jihlavy a třinečtí maybe different. ve čtvrtek se po boku civilní obrany v klubu garage představí ještě úspěšná ostravská skupiny black roll a náhradník původně nahlášenou místní formaci raptus. havířovský jazz club pak rozjedou s pražskými cotam hned dvě místní party fossil a butterfly kiss.

klání kapel bude vždy od sedmé večerní sledovat odborná porota a vstup je pro veřejnost již tradičně zdarma. více informací o ostravských koncertech najdou zájemci na www.lihen.cz, o hlasování přes internet a rádio pak rovněž na www.rock.cz.

organizátoři

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
nejčtenější 

>> fotoreport:: norbert žije v barráku
 
>> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
 
>> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
 
>> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2024
 
>> fotoreport:: výroční dubnový groove jam v docku
 
>> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
 
>> fotoreport:: sylvie bee v bum bum comedy
 
>> fotoreport:: cody jasper v kupe
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (čtvrtek, část 3.)
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (pátek, část 2.)
 

 
:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda