ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: festival inkubátor 2009

festival inkubátor
[letní kino, havířov]
13.06.2009
už podesáté se otevřou brány letního kina havířov, aby zde propukl kulatý desátý ročník festivalu inkubátor. programově se vrací k deseti letům své existence a nabízí nejen kvalitní hudební program, ale i netradiční doprovodné akce a spoustu překvapení.
vloženo: 03.06.2009
 

hlavní hvězdou desátého ročníku festivalu inkubátor, proběhne na dvou scénách letního kina v havířově, bude jednoznačně david koller – hudebník, bubeník a autor většiny největších hitů skupiny lucie. přesto se na jubilejním desátém ročníku tohoto festivalu dočkají návštěvníci za pouhých 130 kč v předprodejích i další řádky zvučných jmen od marka ztraceného, přes moderátora zdeňka izera, až po sunshine, či řadu netradičních festivalových atrakcí.

"festival jsme koncipovali jako oslavu desetiletí a po letech zřejmě i rozloučení s akcí, která bohužel z ekonomických důvodů zřejmě zanikne. proto jsme volbu programu ponechali z valné části na fanoušcích. ti si za hlavní hvězdy vybrali skupinu sunshine, která letos vydala skvělé a ceněné album a například davida kollera, na kterého jsme si mysleli už v uplynulých letech," vysvětlují pořadatelé akce z havířovské produkční agentury viking agency. mladší posluchači si zase vybrali mladé hvězdy ověnčené řadou titulů – marka ztraceného s kapelou, kterou za mladé tváře doplní energická rock'n'rollová vypalovačka – skupina airfare. díky posluchačům dojde opět i na nejoblíbenější revivaly, které už inkubátor poctily svou návštěvou. diváky tak letos opět potěší tři sestry revival banda a r+ member's club – revival rammstein. výčet kapel je bohatý, když pro milovníky punku zahrají ostravské legendární buřinky III. fakt, že výběr kapel na dvě scény měli v rukou nejen odborníci, dokládá sedm amatérských havířovských kapel, které vybrali jejich fanoušci v rámci soutěže o nejpopulárnější havířovskou lemond kapelu (vítězem fat skewers – pozn. autora). nadějných tváří ale bude mnohem více.

flyer

"tradičně na inkubátoru vystoupí ti nejlepší ze soutěže radegast líheň, zejména vítězná venefica z olomouce, či druhá nejlepší kapela ze soutěže boom cup – pražští bek ofis. ani to ale není vše. máme velkou radost z toho, že akcí bude provázet a i samostatně vystoupí zdeněk izer," dodávají pořadatelé. aby byl výčet účinkujících kompletní, zbývá jen dodat něco k hlavní hvězdě letošního inkubátoru – davidovi kollerovi. "hity jako oheň, vona říká jo, medvídek, sen, chci zas v tobě spát, amerika, nebo šrouby do hlavy asi není potřeba žádnému fanouškovi rockové muziky představovat. na desátém ročníku festivalu prostě zazní písně ze zlaté pokladnice českého bigbítu," slibují pořadatelé, kteří navíc slibují i další nejen hudební vyžití.

"připraveny máme hned dva atraktivní doprovodné programy letošního festivalu. tím prvním bude jeden z největších regionálních graffitti jamů v regionu – united colours graffiti jam - pod taktovkou havířovského khomatora! příznivci tohoto druhu umění budou moci sledovat jejich tvůrce na plotech v těsném okolí festivalu. scéna b pod letním kinem pak bude žít nejen hudbou, ale i sportem a adrenalinem. letos přivezeme oblíbený radegast adrenalin park, což je soubor atrakcí nejen pro sportuchtivé, ale taky pro všechny, kdo si chtějí trochu zařádit, nebo si to mezi sebou pořádně rozdat," zvou vikingové na atrakce s názvy jako bungee running, naraž si sud!, nebo kohoutí zápasy v aréně. rozdávat se přitom budou za hodnotné výkony hodnotné pivní ceny!

blink::

 • festival inkubátor:: www.festivalinkubator.cz

  organizátoři

   verze pro tisk

  související články::


 •  
  informační kanály 


   
  nejčtenější 

  >> fotoreport:: norbert žije v barráku
   
  >> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
   
  >> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
   
  >> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2024
   
  >> fotoreport:: výroční dubnový groove jam v docku
   
  >> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
   
  >> fotoreport:: sylvie bee v bum bum comedy
   
  >> fotoreport:: cody jasper v kupe
   
  >> fotoreport:: slunovrat 2023 (čtvrtek, část 3.)
   
  >> fotoreport:: slunovrat 2023 (pátek, část 2.)
   

   
  :: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
   
   © 2002 ov-kluby.net

    design by lucinka & strejda