ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: přespolní ovládli čtvrté kolo radegast líhně

jednoznačná rozhodnutí poroty i jedno velmi těsné vítězství znamenalo pro přespolní kapely postup do semifinále soutěže amatérských hudebníků radegast líheň 2010. radovaly se kapely z prostějovska, rožnovska a prahy.
vloženo: 01.03.2010
 

"domácím zatím los moc nepřeje, většinou vyhrávají přespolní. dokázala to i čtvrtá kola ve všech klubech, kdy nepostoupil ani jeden z trojice domácích zástupců. přesto už má ostravsko svá želízka v semifinálových bojích, když v nich nastoupí po dvou zástupcích z frýdku-místku a ostravy a jedna kapela z karviné," hodnotí dosavadní průběh soutěže její ředitel marek slonina z produkční agentury viking agency z havířova. jeho slova dokládají poslední výsledky. jednohlasným verdiktem poroty postoupila ze čtvrtého kola v klubu garage do semifinále skupina emergency exit z rožnova pod radhoštěm a podobně snadné rozhodování měli i v havířovském jazz clubu. "všechny tři kapely se prezentovaly skvělými výkony a toto kolo opět bylo ozdobou soutěže. po vystoupení druhé kapely v pořadí, pražské formace neosound, však většina z nás měla favorita a čekalo se jen na to, jak zahrají domácí dirrtysky. ti rozhodně zaslouží pochvalu, nicméně na vítězné neosound přeci jen ztráceli," popisuje rozhodování poroty její člen ladislav slowik. jediné složitější rozhodování tak měla porota v ostravském klubu templ. "čtvrté kolo bylo na rozhodování velmi těsné. třetí vstupující kapela gap in the story z ostravy byla sice hudebně o třídu níže, ale pavoucy ze cvikova a cluncer z kobeřic jsou již vyhrané poloprofesionální kapely a po součtu hlasů u obou zjistila porota shodný počet bodů. musel tak rozhodnout větší počet prvních míst. šťastnější byli nakonec cluncer, pro které rozhodl výborný hlavní zpěv a větší melodičnost písní. atmosféra v klubu byla výborná a přibližně stovka lidí se výborně bavila. fanklub cluncer po vyhlášení výsledku vytvořil v klubu radostnou téměř fotbalovou atmosféru," dodává k dění v klubu produkční soutěže luděk bajgar.

na vydařené čtvrté kolo soutěže bude již v úterý a ve čtvrtek navazovat kolo páté opět od sedmé večerní v klubech templ a garage v ostravě a jazz clubu v havířově. každý klub přitom nabídne naprosto rozdílný hudební styl. úterý 02.03.2010 v templu na stodolní ulici v ostravě bude patřit stylům ska a punk a představí se skupiny heebie jeebies (hronov), korea punk (šternberk) a krycí název (ostrava-palkovice). ve čtvrtek 04.03.2010 si pak mohou milovníci dobré muziky vybrat mezi klasickým bigbítem kapel vystupujících v klubu garage v ostravě-martinově, nebo klidnějším folk-rockem v jazz clubu v havířově. ostravu navštíví skupiny bílá vdova (valašské meziříčí), morybundus band (lanškroun) a o postup se popere i domácí arzenik (ostrava). plný jazz club pak jistě tradičně bouřlivě přivítá domácí zástupce happy dog (havířov), i jeho dva moravské soupeře v boji o semifinále elmova děcka (karviná) a black unicorn (brno). čekají se velké boje o místa v semifinále a jistě opět půjde o atraktivní podívanou. všechny koncerty jsou díky podpoře měst havířov a ostrava zdarma a podrobné informace najdou zájemci na www.lihen.cz.

organizátoři

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
nejčtenější 

>> fotoreport:: norbert žije v barráku
 
>> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
 
>> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
 
>> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2024
 
>> fotoreport:: výroční dubnový groove jam v docku
 
>> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
 
>> fotoreport:: sylvie bee v bum bum comedy
 
>> fotoreport:: cody jasper v kupe
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (čtvrtek, část 3.)
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (pátek, část 2.)
 

 
:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda