ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: soutěž radegast líheň se rozjíždí poosmé

opět po roce se roztáčí kola jedné z největších soutěží amatérských hudebníků v čr – radegast líheň 2009. přináší nejen spoustu novinek, ale i dobrou zprávu pro všechny amatérské hudebníky – pořadatelé a partneři rozdají ceny ve statisícové hodnotě!
vloženo: 26.01.2009
 

do soutěže radegast líheň se mohou přihlásit hudebníci z celé české, ale i slovenské republiky nejpozději do 31.01.2009. soutěž, která probíhá na ostravsku již sedm let (a patří k jedněm z nejstarších), nabízí hudebníkům možnost přímé konfrontace s hudebníky z celé země formou vystoupení v ostravských klubech. v roce 2009 to budou vyhlášený temp na stodolní a populární garage v ostravě, a také velmi sympatický jazz club v havířově.

"jsme rádi, že se podařilo domluvit jedny z nejhezčích a nejsympatičtějších klubů na ostravsku a věříme, že už vystoupení v nich bude pro vybrané kapely odměnou. cen pro ty nejlepší je však připravena celá řada od týdne stráveného v profi studiu, přes propagaci v rámci i-legalne.cz a dalších mediálních projektech až po zajištění vystoupení na top akcích na ostravsku," popisuje přípravu osmého ročníku líhně marek slonina z pořadatelské viking agency z havířova.

soutěž od loňského ročníku opět povyrostla a nabízí mnoho nového. především vznikly nové a přehlednější stránky soutěže na www.lihen.cz a pro kapely snadnější systém přihlášek přes internet. princip soutěže je pak rovněž velmi sympatický. v šesti základních kolech se vždy v každém klubu utkají tři skupiny vybrané porotou ze všech přihlášek. vítězové základních kol pak postoupí do semifinále a šest nejlepších do velkého finále. důležitým faktem pak zůstává, že postupující nevybírá laická divácká porota, ale odborná složená z produkčních a hudebníků.

"ve finále byla porota už po dva roky dokonce devatenáctičlenná, což je naprostá rarita. také díky tomu jsou na tom stejně místní kapely i kapely zdaleka. v posledních dvou ročnících se například do finále nedostala ani jedna místní kapela, což svědčí o férovosti poroty," dodává slonina s tím, že v roce 2007 zvítězili hradeckokrálovští enter a v roce 2008 pražští woodoojam.

osmý ročník soutěže bude probíhat v měsících únor až duben 2009 a přihlášky jsou přijímány do 31.01.2009 na internetových stránkách soutěže www.lihen.cz. na stejných stránkách jsou i kontakty na organizátory pro případ osobního kontaktu. pořadatelé se všem přihlášeným ozvou začátkem února 2009.

organizátoři líhně

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
pozvánky 

18.05.2024
>> zemězvrat 2024
 

 
nejčtenější 

>> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
 
>> fotoreport:: empty pipen v andělském mlýně
 
>> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2023
 
>> fotoreport:: protheus a komunál v barráku
 
>> fotoreport:: žamboši ve frýdecko-místeckém velikonočním městečku
 
>> fotoreport:: mucha v docku
 
>> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
 
>> fotoreport:: cody jasper v kupe
 
>> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
 
>> fotoreport:: norbert žije v barráku
 

 
:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda