ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: radegast líheň - domácí havířov si musel vybojovat postup v ostravě

až v pátém kole v ostravském klubu templ se podařilo v soutěži amatérských hudebníků radegast líheň postoupit do semifinále ze základních kol skupině z města zrodu soutěže – havířova. v předposledním základním kole se ale radovali muzikanti z celé republiky, když ty havířovské doprovodí do semifinále hudebníci z dvora králové nad labem a přerova.
vloženo: 28.03.2009
 

pardubický lazaret a ostravští hatori hansa stáli v cestě havířovských exorsus za postupem do semifinále, ale ačkoliv se původně jevili jako zdatní soupeři, nakonec neobstáli. exorsus sice v klubu templ v ostravě nepředvedl nic extrémně novátorského, ale tím se nemohli pochlubit ani soupeři a tak zvítězil v současnosti módní gothic metal nad pravověrným bigbítem. o něco náročnější měli rozhodování porotci v ostravském klubu garage. zde se setkaly partičky z větší dálky: koblížci ze šumperka, groteska z dvora králové nad labem a tropická agnes z olomouce. koblížci sice mladickým elánem nakročili do svého vystoupení, ale nijak nepřekvapili a tak se očekával souboj mezi posledními dvěma jmenovanými. a rozhodování bylo náročnější. "postup by si jistě zasloužila i tropická agnes, která přinesla svěží a zajímavou show, ale bohužel do semifinále může jen jeden a tím se nakonec stala skáčková kapela groteska," přiznali porotci. tu do semifinálového kola doprovodí ještě přerovští d.u.b. music, kteří postoupili ze čtvrtečního kola v havířovském jazz clubu.

tady se představila skutečně celá republika, když nejvzdálenější five mahoney dreams vyjížděli ke svému večernímu koncertu z kladna už hodinu před polednem. nejblíže, a skutečně velmi blízko, to pak měl třetí do party – stále se lepšící havířovští nou smouking. ti se také stali překvapením kola, když kapela, kterou porotci i diváci velmi dobře znají, prokázali stále se lepšící kvalitu a samozřejmě také jejich vystoupení provázely největší emoce. nicméně líbil se i five mahoney dreams, kteří však sami po kole přiznali, že ještě mají na čem pracovat a sklonili pokorně hlavu před oběma soupeři. "nikdo z poroty nezáviděl moderátorovi marcelovi situaci, když již poněkolikáté v soutěži musel oznámit, že havířovští nepostupují. d.u.b. music ale byli o chlup lepší. tyto kapely se již potkaly v jiné soutěži a verdikt zněl stejně. o to více potěšilo, když frontman vítězů po vyhlašování přizval na pódium frontmana havířovských a podotkl, že by si postup zasloužili domácí," popisuje parádní atmosféru plnou hudebnických setkání ladislav slowik z pořádající viking agency z havířova. porota tak opět předvedla svou nezaujatost a smysl pro fair play, tedy atributy, které soutěž radegast líheň provázejí již několik let.

poslední základní kolo, šesté, nabídne opět široké spektrum hudebních stylů. v úterý 31.03.2009 v metalovém duchu nastoupí na pódium ostravského templu skupiny el j.o.c. (nový jičín), abstract essence (vsetín) a coward (stříbro). ve čtvrtek 02.04.2009 pak ve stejný den proběhnou rocková kola v klubu garage a havířovském jazzu současně. v klubu garage vystoupí odnaha (jablunkov), model bazaar (brno) a sillage (moravský krumlov) a v jazz clubu once's (nový jičín), havranova levá ruka (blansko) a dirrtysky (havířov). více o soutěži najdou zájemci na stránkách hlavního mediálního partnera tiskoviny deník, ve vysílání rádia hey, nebo na stránkách www.lihen.cz.

organizátoři líhně

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
nejčtenější 

>> fotoreport:: norbert žije v barráku
 
>> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
 
>> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
 
>> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2024
 
>> fotoreport:: výroční dubnový groove jam v docku
 
>> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
 
>> fotoreport:: sylvie bee v bum bum comedy
 
>> fotoreport:: cody jasper v kupe
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (čtvrtek, část 3.)
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (pátek, část 2.)
 

 
:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda