ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: semifinále radegast líhně ovládne moravská hudební scéna

moravské kapely letos ovládly základní kola soutěže amatérských hudebníků radegast líheň a dokázaly, že se na tomto konci republiky stále rodí zajímavé hudební soubory. naprostý prim v semifinále pak budou hrát severomoravané.
vloženo: 04.04.2009
 

hned se třemi zástupci se představí frýdek-místek, stejně úspěšné pak byly kapely z brněnska a dva zástupce bude mít hradeckokrálovsko. rozhodla o tom i poslední šestá kola v minulém týdnu. v úterním šestém kole v klubu templ na stodolní to byl skutečně nářez. "metalové kapely vymetly v templu všechny pavučiny i s pavouky, kteří se po úterku rozhodli změnit lokál. mladíci ve dvou kapelách ale trochu přetáhli hlasitost a tak bohužel nebylo pořádně rozumět ani textu, ani hudbě. vítězná skupina coward sice věkem už nepatří mezi mladé tváře, ale po jejím vystoupení téměř nebylo co řešit. přiznaly to ostatně i ostatní dvě kapely," popsal kolo za pořádající viking agency produkční soutěže luděk bajgar.

čtvrteční kola pak proběhla v poněkud klidnějším duchu. zejména v klubu garage v ostravě si kapely své vystoupení doslova užívaly. "pohodu mezi kapelami i diváky podpořil zejména výkon skupiny model bazaar z brna, která byť jen ve dvou členech bez absentující violončelistky, předvedla originální výkon. právě svou originalitou nakonec předčila kapelu na konečném druhém místě - vynikající a naprosto profesionální kapelu sillage z moravského krumlova," zhodnotili kolo porotci. ve stejný den probíhající šesté kolo v havířovském jazz clubu nabídlo progresivní bigbít, včetně jednoho zástupce domácí scény – kapelu dirrtysky. ani tentokrát se ale nepodařilo postoupit domácím, když už první účinkující – novojičínský once's nastavil nepřekonatelnou laťku. na jejich vítězství a postupu do semifinále nic nezměnila ani strhující výkon domácích, které podporovalo velmi početné publikum, ani velmi zajímavý sound havranovy levé ruky z blanska.

v prvních semifinálových kolech vystoupí v úterý 07.04.2009 v klubu templ na stodolní ulici v ostravě skupiny venefica z olomouce, chilliguns z příbrami a the hydes z brna, ve čtvrtek 09.04.2009 pak v klubu garage v ostravě memphis z hradce králové a frýdeckomístecké partičky bad joke a slepí křováci a v jazz clubu v havířově periferic z orlové, d.u.b.music z přerova a the neoromantix z hranic a brna. více o soutěži najdou zájemci na stránkách hlavního mediálního partnera tiskoviny deník, ve vysílání rádia hey, nebo na stránkách www.lihen.cz.

organizátoři líhně

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
nejčtenější 

>> fotoreport:: norbert žije v barráku
 
>> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
 
>> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
 
>> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2024
 
>> fotoreport:: výroční dubnový groove jam v docku
 
>> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
 
>> fotoreport:: sylvie bee v bum bum comedy
 
>> fotoreport:: cody jasper v kupe
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (čtvrtek, část 3.)
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (pátek, část 2.)
 

 
:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda