ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: popularita radegast líhně roste?

přestože osmý ročník soutěže amatérských hudebníků radegast líheň svými prvními koly vypukla teprve před třemi týdny, už nyní obdrželi její pořadatelé z havířovské viking agency přihlášku na ročník 2010! a fakt, že přihláška přišla až z prahy svědčí o faktu, že popularita soutěže roste den ze dne.
vloženo: 14.03.2009
 

"stává se nám, že se kapely v průběhu roku dotazují, kdy a kde se hlásit, ale kompletně vyplněnou přihláška přesně podle pravidel a to rok dopředu nás opravdu mile překvapila. máme radost, že je o radegast líheň zájem a o to více se budeme snažit, aby si ji užívali hudebníci i návštěvníci. přesto je ještě na přihlašování čas, takže krok skupiny phonetix ostatní opravdu zatím následovat nemusí," vysvětluje za pořadatele marek slonina.

v uplynulém třetím kole soutěže zněl všemi třemi kluby především rázný bigbít. už v úterý se z postupu v "punkrockovém" kole v klubu templ na stodolní ulici v ostravě radovali the hydes z brna. "skupinu tvořili mladí kluci kolem dvacítky a už při příjezdu působili hodně příjemným a seriózním dojmem což u mladých kapel je spíše řídkým jevem. stejný přístupm se pak odrážel v jejich muzice - zněly příjemné české písně se srozumitelnými texty s hodně barevnými aranžemi a tak o vítězi nebylo nutné spekulovat," pochválil dalšího semifinalistu viking luděk bajgar. havířovský jazz club vyměnil hip-hop za hardrock a zjevně udělal dobře. dokládal to naplněný klub, který přišel podpořit regionální kapely periferic, epikrux a dissent. a ve stejném pořadí v jakém nastoupily na pódium i skončily v hlasování poroty. z postupu do semifinále se tak raduje periferic z orlové, který opět zamezil postupu domácí kapely. "zatím mají havířovské kapely smůlu, že vždy narazí na vyhranější party. periferic po šesti letech v nezměněné sestavě byl sehranější a pohoda v kapele byla na výkonu znát," popsal kolo ladislav slowik z pořádající agentury s tím, že se na výsledku shodla pětičlenná porota i diváci. obdobné to bylo tentokrát i v klubu garage v ostravě-martinově. dvě kapely z frýdku, jejichž fanoušci totálně naplnili klub, vytvořili výbornou atmosféru. porotu oslovila zejména trojčlenná kapela nevermore and kosmonaut. z postupu se ale nakonec radovali slepí křováci z frýdku-místku, kteří opravdu pojali vystoupení jako show s kostýmy i líčením, přesto ale nepůsobili komicky, spíše velmi profesionálně.

čtvrtá kola soutěže radegast líheň proběhnou v každém klubu v jiný den: v úterý 17.03.2009 proběhne soutěž v klubu templ, ve středu 18.03.2009 v klubu garage a ve čtvrtek 19.03.2009 pak v havířovském jazz clubu. templem bude znít punkrock v provedení frýdeckých parkinson, ostravských noizztoy a tmztm až z čelákovic. garage čekají bigbítové žně pod taktovkou opavských nekuř toho tygra, rakovnických z davu a pražských bank holiday a v havířově proběhne s napětím očekávané popfunkové kolo s ostravskými r.e.j., hranickými the neoromatix a pražskými real groove. pořadatelé věří, že i kapelám z větší dálky vytvoří ostravsko-havířovské publikum vřelou atmosféru. vstupné je zdarma a začíná se v sedm večer. více o soutěži najdou zájemci na stránkách hlavního mediálního partnera tiskoviny deník, ve vysílání rádia hey, nebo na stránkách www.lihen.cz.

organizátoři líhně

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
nejčtenější 

>> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2023
 
>> fotoreport:: norbert žije v barráku
 
>> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
 
>> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
 
>> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
 
>> fotoreport:: cody jasper v kupe
 
>> fotoreport:: wille and the bandits v parníku
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (čtvrtek, část 3.)
 
>> fotoreport:: empty pipen v andělském mlýně
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (sobota, část 3.)
 

 
:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda