ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: radegast líheň má prvního domácího semifinalistu

stále se zvyšující návštěvnost a spokojenost fanoušků dobré muziky – tyto rysy doprovázely druhá kola soutěže amatérských hudebníků radegast líheň 2010. konečně se navíc poprvé prosadili domácí, když až po šesti vystoupeních má ostravsko svého prvního semifinalistu. navíc se historicky poprvé konalo v rámci soutěže mezinárodní kolo – utkaly se skupiny z česka, polska a slovenska.
vloženo: 14.02.2010
 

úterní kolo soutěže amatérských hudebníků radegast líheň 2010 v klubu templ se neslo v hardrockovém duchu a potkaly se zde skupiny hard rain ze vsetína, mandragora z jablonce nad nisou a teasers z ostravy. ani tentokrát neměli štěstí domácí, když postoupili hned první vystupující hard rain ze vsetína. "každá kapela hrála trochu jiný druh rockové muziky, nejnápaditější ale byli jednoznačně vsetínští hazard rain. porotě se líbilo hlavně jejich hudební pojetí, české texty, aranže a výborný projev zpěváka," vysvětlil luděk bajgar - šéf poroty a produkční pořádající agentury viking agency z havířova.

prvního semifinalistu z ostravska tak přineslo až čtvrteční druhé kolo v klubu garage v ostravě - martinově. "všechny kapely podaly velmi vyrovnané výkony a rozhodování poroty bylo hodně složité. nakonec porota poslala do semifinále domácí kapelu rusty fox a to jen o chlup před druhými hutututu z prahy. porota tentokrát přihlédla k mládí a energii domácích a věří v jejich další hudební růst," pronesl za pořadatele a porotu produkční klubu garage tomáš volovecký.

zmíněné mezinárodní kolo na evropské úrovni se odehrálo tentýž den v jazz clubu v havířově. předvedly se postupně skupiny purpure drape z polska (jak hlásali sami hudebníci, byť část sestavy pochází z české strany hranice), bratislavská partička signature a český a navíc domácí zástupce – havířovský dissent. už po vystoupeních prvních dvou zřejmě leckdo tušil, že stále se lepšící domácí zástupce nebude mít mnoho šancí. a předpověď se k nelibosti domácího publika, které opět zaplnilo klub do posledního místa, vyplnila. "očekávali jsme, že budeme muset odejít únikovým východem, když jsme téměř jednohlasně do semifinále poslali polské purpure drape," komentoval atmosféru v klubu ladislav slowik z pořádající agentury.

v drsnějším grunge - rockovém kole na sebe tentokrát, v úterý 16.02.2010 v klubu garage v ostravě-martinově, narazí skupiny: labrador tea (brno), epikrux (karviná) a mistake (napajedla). ve stejný den pak v klubu templ na stodolní ulici v klidnějším pop-rockovém duchu proti sobě nastoupí hudební partičky: scarlet rose (uherský brod), simplify (sk, trenčín) a domácí fiha (ostrava). až ve čtvrtek 18.02.2010 skončí třetí kolo soutěže tradičně v havířovském jazz clubu, kde se představí pop-rockové skupiny: en & kapela (brno), esence (praha) a deffekt (havířov). i ve třetím kole tak budou mít domácí své zástupce a všichni fanoušci jistě věří, že se jim bude dařit více než v prvních kolech soutěže.

vystoupení začínají vždy v 19.00 hodin, vstup je zdarma a více informací k soutěži najdou zájemci na www.lihen.cz.

organizátoři

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
nejčtenější 

>> fotoreport:: norbert žije v barráku
 
>> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
 
>> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
 
>> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2024
 
>> fotoreport:: výroční dubnový groove jam v docku
 
>> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
 
>> fotoreport:: sylvie bee v bum bum comedy
 
>> fotoreport:: cody jasper v kupe
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (čtvrtek, část 3.)
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (pátek, část 2.)
 

 
:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda