ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: frýdečáci ovládli první kolo radegast líhně

radovat se po prvním týdnu soutěže amatérských hudebníků radegast líheň 2010 mohou zejména zástupci frýdecko-místecka. jejich zástupci uspěli hned ve dvou ze tří klubů, kde se odehrála první kola soutěže. první kolo nepřineslo radost domácím, když z nich nepostoupil do semifinále ani jeden.
vloženo: 08.02.2010
 

už v úterý 02.02.2010 postoupil do semifinále soutěže amatérských hudebníků radegast líheň 2010 zástupce z klubu templ v ostravě skupina toys. přesvědčivě vyhrála nad svými soky a o dva dny později se tento husarský kousek povedl i náhradníkovi v soutěži. slepí křováci naskočili do soutěže z řad náhradníků a jejich rychlé jednání se jim vyplatilo. "až ve čtvrtek ráno, tedy v den konání prvního kola v havířovském jazz clubu, jsme se z emailu dozvěděli, že skupina optimik z nového boru nemůže z pracovních důvodů nastoupit. obvolali jsme první náhradníky a kolem poledního se dovolali i na slepé křováky. ti nelenili, obvolali ostatní členy kapely a už za hodinu jsme měli trojici soutěžících opět kompletní," popisují pořadatelé soutěže rychlost a zájem skupiny o vystoupení. slepí křováci nakonec přijeli, zahráli a zvítězili. za sebou nechali i nadějnou havířovskou skupinu caledonia, jejíž fanoušci to poměrně těžce nesli. "dokonce jsme měli lehké slovní potyčky, ale nakonec lidi uznali, že jsme rozhodli správně," glosoval dění v klubu člen poroty a moderátor večera marcel gajdáček. rozhodnutí zhodnotili i návštěvník, který jednoznačně přišel fandit caledonii, ale nakonec smekl před frýdeckými křováky: "caledonii mám rád, jsou výborní, ale slepí křováci nasadili vysokou laťku a havířováci hold ještě mají na čem pracovat." ani ve třetím z klubů se neradovali domácí, když ostravské rumguvno porazili mladíci z kopřivnice – the challenge. na vystoupení všech tří kapel byly znát vlivy z okolí – kdo z pankáčů by neměl za vzory tři sestry, nebo třeba green day? ovšem nasazení mladé trojice, které kvůli nemoci ještě scházel druhý kytarista, mělo na šestičlennou porotu větší vliv, než vyzrálost ostravské kapely, či opavského náhradníka katarze.

i v dalších kolech na sebe narazí zástupci domácí scény s kapelami z celé republiky, tentokrát bude dokonce jedno kolo evropského charakteru. druhá kola v klubech zahájí úterní vystoupení hardrockových skupin hard rain ze vsetína, mandragora z jablonce nad nisou a teasers z ostravy v klubu templ. ve čtvrtek poté bude pokračovat radegast líheň 2010 druhým kolem v klubu garage v ostravě ve složení: superelego kid (kroměříž), hutututu (praha) a rusty fox (ostrava). kolo evropského složení pak proběhne ve stejný den (čtvrtek 11.02.) v havířovském jazz clubu. zde se představí v alternativně rockově laděném kole česko-polská partička purpure drape, slovenská kapela signature z bratislavy a domácí zástupce havířovský dissent.

vystoupení začínají vždy v 19.00 hodin a více informací k soutěži najdou zájemci na www.lihen.cz.

organizátoři

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
nejčtenější 

>> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2023
 
>> fotoreport:: norbert žije v barráku
 
>> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
 
>> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
 
>> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
 
>> fotoreport:: cody jasper v kupe
 
>> fotoreport:: wille and the bandits v parníku
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (čtvrtek, část 3.)
 
>> fotoreport:: empty pipen v andělském mlýně
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (sobota, část 3.)
 

 
:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda