ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: i domácí kapely budou v semifinále radegast líhně

teprve v posledních dvou kolech se začaly v soutěži amatérských hudebníků radegast líheň prosazovat kapely ze severu moravy. ve čtvrtém se z postupu do semifinále radovaly hned dvě z možných tří.
vloženo: 21.03.2009
 

už v úterý se v punkrockovém kole v klubu templ na stodolní ulici utkali dva téměř domácí zástupci s jediným zástupcem čech. přesto se tmztm z čelákovic přesily nezalekli a pustili se do souboje s ostravskými noizztoy a frýdeckými parkinson bez obav, nakonec odešli s prázdnou. a nářez střídal nářez. "bohužel tím už místy trpěla muzika. na velikost klubu zvolili všichni přílišnou razanci a tak místy nebylo rozumět textům ani zpěvu. sice to k punku patří, ale tentokrát z toho prostě těžili ti, kteří šetřili porotu," s úsměvem přiznával luděk bajgar z pořádající viking agency. z postupu se tak nakonec radovali frýdeckomístečtí parkinson.

také ve středu zvítězili v klubu garage téměř domácí - opavští nekuř toho tygra. ti už v soutěži v minulosti nastoupili, ale nikdy se nedostali dále než do základního kola. tentokrát však pokořili jak kopřivnické unstable, kteří nastoupili narychlo jako náhrada za bank holiday, tak rakovnické z davu. v čele stála "tygrům" charismatická zpěvačka, která se stala jednoznačně nejvýraznější osobností celého večera. táhla kapely, oslovila publikum i porotu a dotáhla svou kapelu až do semifinále.

čtvrteční koncert v jazz clubu v havířově pak zakončil už čtvrté kolo radegast líhně. a poprvé přitom došlo k nepopulární situaci, kdy vystoupili jen dva soutěžící místo tradiční trojice. "vždy se nám zatím podařilo po oznámení kapely, že nemůže přijet, zajistit adekvátní náhradu. bohužel k úrazu úst trumpetisty skupiny real groove z prahy došlo v den konání soutěže a přes rychlé informování ze strany kapely už nebylo možné náhradníky oslovit. přesto si návštěvníci popfunkový večírek s kapelami r.e.j. z ostravy a the neoromantix z hranic určitě užili," vysvětluje marek slonina z viking agency. vítězem havířovského čtvrtého kola se nakonec stali hraničtí the neoromantix.

páté kolo opět proběhne v každém klubu v jiný den a navíc ve zcela odlišném duchu. v úterý 24.03.2009 v rockovém duchu s prvky ska i punku nastoupí na pódium ostravské garage skupiny koblížci (šumperk), groteska (dvůr králové n.l.) a tropická agnes (olomouc). o den později pak v metalovém kole v klubu templ skupiny exorsus (havířov), lazaret (pardubice) a hatori hansa (ostrava). čtvrtek v jazz clubu bude patřit klidnějšímu poprocku v provedení d.u.b. music (přerov), five mahoney dreams (kladno) a nou smouking (havířov). vstupné je tradičně zdarma a začíná se v sedm večer. více o soutěži najdou zájemci na stránkách hlavního mediálního partnera tiskoviny deník, ve vysílání rádia hey, nebo na stránkách www.lihen.cz.

organizátoři líhně

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
pozvánky 

18.05.2024
>> zemězvrat 2024
 

 
nejčtenější 

>> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
 
>> fotoreport:: empty pipen v andělském mlýně
 
>> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2023
 
>> fotoreport:: protheus a komunál v barráku
 
>> fotoreport:: žamboši ve frýdecko-místeckém velikonočním městečku
 
>> fotoreport:: mucha v docku
 
>> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
 
>> fotoreport:: cody jasper v kupe
 
>> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
 
>> fotoreport:: norbert žije v barráku
 

 
:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda