ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: líheň muzikantů 2007 začíná

hudebníci, hlaste se! 6. ročník soutěže amatérských hudebníků líheň 2007 začíná. chcete vystoupit na colours of ostrava? přihlaste se do soutěže líheň 2007!
vloženo: 05.12.2006
 

uzávěrka přihlášek do jedné z největších soutěží pro amatérské hudebníky v české republice se blíží! všichni, kdo si chtějí zahrát na některé ze scén na ostravsku by měli pozorně číst a hlavně se co nejdříve přihlásit.

stále rostoucí soutěž líheň muzikantů, která letos vstupuje do svého šestého ročníku, přináší řadu poměrně převratných novinek. tradicí už jsou ceny pro vítěze za desítky tisíc korun a opětovná možnost konfrontace s kapelami z celé země, poprvé se však soutěž představí hned ve třech městech na ostravsku. z rodného havířova, kde soutěž probíhala v místním jazz clubu a sále na stružníku, se rozšíří ještě do ostravského templu na stodolní ulici a bohumínského nově zrekonstruovaného music clubu. pořadatelé sice opět očekávají nával přihlášek, protože jsou ale schopni dát možnost vystoupit více než trojnásobnému počtu kapel, vyzývají další nadšené hudebníky k rychlému přihlášení.

"všechny informace jsou k nalezení na stránkách festivalu www.inkubator.webz.cz, pro pořádek ale alespoň stručně: přihlášky budou přijímány do půlky prosince na mejlovém kontaktu slonina@vikingagency.cz, nebo poštovní adrese viking agency s.r.o., ladova 292/5, 736 01 havířov-šumbark. přihláška musí obsahovat dvě nahrávky co možná nejtypičtějších skladeb na jakémkoliv běžném hudebním nosiči či v mp3 a stručné info o kapele, složení, stylu, včetně co největšího množství telefonních a mejlových kontaktů. všem přihlášeným se ozveme ještě do konce roku," uvádějí pořadatelé z havířovské viking agency. první kola soutěže pak proběhnou v polovině ledna, semifinále v březnu a velké finále koncem března, nebo začátkem dubna 2007.

princip soutěže bude stejný jako v předchozích ročnících. odborná porota bude vybírat semifinalisty v základních kolech a poté stejně tři finalisty. vše skončí velkým koncertem v ostravském templu za účasti zatím utajeného hosta. podstatnou novinkou pro soutěžící je fakt, že ti nejlepší obdrží nejen ceny za desítky tisíc, ale rovněž získají podle umístění možnost vystoupit na prestižních akcích colours of ostrava, inkubátor 2007 a dalších.

organizátoři

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
nejčtenější 

>> fotoreport:: norbert žije v barráku
 
>> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
 
>> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
 
>> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2024
 
>> fotoreport:: výroční dubnový groove jam v docku
 
>> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
 
>> fotoreport:: sylvie bee v bum bum comedy
 
>> fotoreport:: cody jasper v kupe
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (čtvrtek, část 3.)
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (pátek, část 2.)
 

 
:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda