ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: v radegast líhni opět náhradníci

i ve druhém kole soutěže amatérských hudebníků radegast líheň se potvrdila skutečnost, že být "pouhým" náhradníkem nemusí být špatná výchozí pozice. v prvním kole se z něj katapultovali do semifinále bagpipers z frenštátu, tentokrát jejich návod zkopírovali bad joke z frýdku-místku. soutěž ale bude i nadále pokračovat ve znamení drobných změn v programu.
vloženo: 08.03.2009
 

úterní druhé kolo v klubu templ na stodolní sledovalo o něco méně návštěvníků než kolo první. nakonec se z vítězství radovala kapela chilliguns z daleké příbrami. "každopádně šlo o zřejmě nejhlučnější kolo v historii soutěže, pódiová aparatura kapel byla natolik výkonná, že nebylo téměř potřeba ani zvukaře. málem také došlo na líheň live, když v účinkující partě kapriola jedna z hudebnic jevila známky pokročilého těhotenství," usmívali se po základním kole porotci. ve čtvrtek se konala druhá kola hned ve dvou klubech najednou a právě v prvním z nich – garage v ostravě-martinově – došlo k překvapení v podobě náhradníka. "porota poslala do semifinále kapelu bad joke z frýdku-místku, která zaskočila skutečně ze dne na den. a vyplatilo se jí to. předvedla živelnou a osobitou show, bavila lidi a prostě jednoznačně přesvědčila. překvapila však i mladá skupina side effect, které všichni věští nadějnou budoucnost," popsal kolo luděk bajgar z pořádající viking agency z havířova. jazz club v havířově byl opět plný k prasknutí a jeho osazenstvo nelibě neslo, že opět přes síto základních kol neprošel havířovský zástupce. přesto se nakonec většina návštěvníků shodla s porotou, že postup kapely day off z kroměříže je zasloužený. "přesto, že havířov měl mezi návštěvníky nejsilnější fanouškovskou základnu, porota byla tradičně nekompromisní a poslala do semifinále toho nejlepšího. každopádně všichni uznali zvyšující se kvalitu havířovských fat skewers. tradičně nás také potěšila bouřlivá a příjemná atmosféra v tomto klubu, kdy si diváci tradičně vynucují i přídavky," dodal za pořadatele ladislav slowik.

třetí kola soutěže proběhnou ve znamení některých změn. tou zásadní je zrušení hip-hopového kola v jazz clubu v havířově. "vůbec poprvé jsme se rozhodli dát prostor i tomuto žánru, ale neustálé problémy s účinkujícími nás nakonec týden před tímto kolem donutily jej zrušit. šlo zejména o stálé změny programu způsobené pracovní zaneprázdněností kapel. z původně vybraných tak zůstala po několika obměnách jen jedna a to je opravdu málo. rozhodli jsme se tedy dát prostor náhradníkům a tak uvidíme ve čtvrtek v jazzu v havířově nikoliv taneční, ale naopak velmi syrový hudební styl," vysvětluje za pořadatele marek slonina. pořádný nářez tak po sedmé večerní spustí tři regionální kapely: dissent z havířova, epikrux z karviné a periferic z orlové. v ostravě se v úterý utkají v klubu templ punkrockové kapely: slow tension ze studénky, dement punk z přerova a the hydes z brna. v klubu garage bude pro změnu znít ve čtvrtek spíše folkrock v podání dvou frýdecko-místeckých kapel slepí křováci a trochumoc a brněnských nevermore & kosmonaut. více o soutěži najdou zájemci na stránkách www.lihen.cz.

organizátoři líhně

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
nejčtenější 

>> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2023
 
>> fotoreport:: norbert žije v barráku
 
>> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
 
>> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
 
>> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
 
>> fotoreport:: cody jasper v kupe
 
>> fotoreport:: wille and the bandits v parníku
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (čtvrtek, část 3.)
 
>> fotoreport:: empty pipen v andělském mlýně
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (sobota, část 3.)
 

 
:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda