ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: radegast líheň v havířově tentokrát ovládli pražští hudebníci

po prvních kolech neúspěchů se v soutěži amatérských hudebníků radegast líheň 2010 začali prosazovat i domácí zástupci. přesto se radují i výrazně přespolní, když zatím nejvzdálenějším postupujícím do semifinále je kapela z prahy. třetí kola soutěže komplikovala doprava i zdravotní komplikace.
vloženo: 22.02.2010
 

zřejmě nejatraktivnější a nejvyrovnanější bylo třetí kolo v havířovském jazz clubu ve čtvrtek 18.02.2010. sice opět nedošlo k naplnění snů havířovského publika o postupu domácích, havířovská kapela deffekt z těsného druhého místa uznala, že vítězství právem patří hostů až z prahy. skupina esence v netradičním složení s dvěmi basovými kytarami, klávesy a a houslemi o něm přesvědčila perfektním nasazením a hlasovým projevem dvě třetiny poroty. "potěšilo nás, že frontman kapely hned po koncertě prohlásil, že takovou atmosféru, jakou vytvořili havířovští diváci, neznají ani z domácích pražských klubů. a byla to tentokrát opět pravda! děkujeme všem fanouškům soutěže za pravidelnou účast a věříme, že se jim koncert musel líbit. všechny kapely byly perfektní a možnost pořádat podobné akce v havířově je možná jen díky náklonnosti a podpoře kulturní komise a vedení města," podotknul za porotu ladislav slowik z pořádající havířovské produkční agentury viking agency. přesah soutěže je přínosem i pro soutěžící, kteří neuspějí a neprobojují se do dalších kol soutěže. "přímo na místě pražští esence uznali kvality domácí kapely a pozvali ji ke společnému koncertu do prahy. jsme rádi, že jsme i tímto způsobem nápomocni k růstu české hudební scény," dodal slowik.

v úterních třetích kolech v ostravě se o něco více než hudba ze začátku řešily absence. basový kytarista skupiny scarlet rose z uherského brodu den před koncertem zamířil neplánovaně do nemocnice a náhradníka už se narychlo nepodařilo sehnat. z dvojice simplyfy z trenčína a fiha z ostravy se nakonec v templu z postupu poprvé radovali domácí fiha. v klubu garage tentýž den přijela většina skupin se značným zpožděním díky špatnému povrchu vozovek a tak se začalo později než v tradičních sedm hodin večer. radost to přineslo karvinské skupině epikrux, která to měla nejblíže, ale nejen díky tomu nakonec ostatní porazila s převahou hlasů většiny porotců.

v druhé polovině soutěže se ve čtvrtých kolech mezi sebou utají kapely opět v úterním a čtvrtečním termínu. úterý 23.02.2010 v klubu garage v ostravě-martinově bude patřit alternativě v provedení skupin emergency exit (rožnov p. r.), frankie fucking 4 fingers (brno) a sunnyflower (ostrava). tentýž den se mohou těšit fanoušci hard-rocku v klubu templ s účastí skupin pavoucy (cvikov), cluncer (kobeřice) a gap in the story (ostrava). tradičně ve čtvrtek se čeká plný jazz club v havířově – tentokrát v rockovějším hávu pod taktovkou partiček the cornflakes (frýdek-místek), neosound (praha) a dirrtysky (havířov).

vystoupení začínají vždy v 19.00 hodin, vstup je zdarma a více informací k soutěži najdou zájemci na www.lihen.cz.

organizátoři

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
nejčtenější 

>> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2023
 
>> fotoreport:: norbert žije v barráku
 
>> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
 
>> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
 
>> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
 
>> fotoreport:: cody jasper v kupe
 
>> fotoreport:: wille and the bandits v parníku
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (čtvrtek, část 3.)
 
>> fotoreport:: empty pipen v andělském mlýně
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (sobota, část 3.)
 

 
:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda