ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: na finále radegast líhně 2010 za muzikou i za dárky

celá řada netradičních dárků pro návštěvníky a vstup zdarma na velké finále – to jsou jen poslední třešinky na dortu, který upekla havířovská produkční agentura viking agency pod názvem radegast líheň 2010.
vloženo: 11.04.2010
 

devátý ročník soutěže amatérských hudebníků radegast líheň 2010 vrcholí v sobotu 17.04.2010 od 17.00 hodin v ostravském klubu garage v ostravě-martinově a představí šest nejlepších hudebních souborů z více než dvou set přihlášených.

téměř půl roku probíhaly výběry skupin, které se představily v základních a poté semifinálových kolech soutěže, která současně probíhala ve třech severomoravských klubech. havířovský jazz klub, kde soutěž před lety vznikla, i ostravské kluby garage a templ zažily osmnáct koncertních představení celkem 53 kapel, které se snažily o postup do velkého finále. nejúspěšnějšími se nakonec stala šestice, která se sjede z celého československa.

rozhodně nejdále to bude mít jediný zástupce slovenské republiky – skupina my way – pocházející z téměř nejvýchodnějšího kouta země našich sousedů. z čech to bude mít poměrně daleko i zástupce hradecko-královska – partička heebie jeebies z hronova, či brněnští crash road. prapor domácích a téměř domácích pak budou třímat kapely fiha z ostravy, slepí křováci z nedalekého frýdku-místku a the challenge z kopřivnice.

během vystoupení před více než dvacetičlennou odbornou porotou (tento stav dodržuje pořádající agentura již třetím rokem) předvede každá ze soutěžících kapel výběr toho nejlepšího, co má ve svém repertoáru. tři nejlepší pak získají ceny za více než sto tisíc korun. i proto si pořadatelé zakládají na korektnosti a férovosti poroty a jejím zodpovědném rozhodování. součástí poroty pak budou i členové historicky prvního patrona soutěže – stoupající rockové hvězdy – skupiny airfare. ta navíc jistě důstojně uzavře svým vystoupením devátý ročník soutěže, která si za svou historii vybudovala mezi obdobnými značný respekt a zejména mezi hudebníky velmi solidní jméno.

další informace o historii soutěže a průběhu letošního ročníku, včetně pořadí vystupujících ve velkém finále, najdou zájemci na www.lihen.cz.

organizátoři

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
nejčtenější 

>> fotoreport:: norbert žije v barráku
 
>> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
 
>> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
 
>> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2024
 
>> fotoreport:: výroční dubnový groove jam v docku
 
>> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
 
>> fotoreport:: sylvie bee v bum bum comedy
 
>> fotoreport:: cody jasper v kupe
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (čtvrtek, část 3.)
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (pátek, část 2.)
 

 
:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda