ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[brno]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: berentzen líheň před posledním kolem základní části

sedmé kolo tradiční havířovské berentzen líhně, která probíhá v pátky na stružníku, bylo tentokrát rockové a dost našlapané. kapely se sjely z blízka i z daleka.
vloženo: 09.02.2005
 

až z brna přijela kapela s názvem ikarův pád a (jak se nechali členové slyšet) o hraní na berentzen líhni velice stáli. z hranic přijela partička se zvláštním názvem o.k.no, jež sami členové čtou jednou "oukej nou" a podruhé "okno", přičemž první varianta je údajně správně. z ostravy pak přijeli no comment a jen další ostravská (a ve zdejších lokalitách už poměrně známá) kapela naked floor na poslední chvíli z technických důvodů vypadla.

všechny kapely hrály rock více či méně tvrdší a v případě no comment ozvláštněný dvěma půvabnými zpěvačkami - kytaristkami v čele. a tak bylo nejen co poslouchat, ale i se na co dívat. toto kolo dokonce bylo i co ochutnávat, neboť pořadatelé častovali návštěvníky štamprličkami lahodného jablíčkového berentzenu.

berentzen líheň 2005

a umístění kapel v tomto kole berentzen líhně? na 2. a 3. místě se netradičně společně a bez rozdílu umístili ikarův pád a no comment. hlavní výhru, což je např. poukaz na nákup produktů v hudebninách m&m&music a pozorností od sponzorských firem berentzen, radegast či pepino, získala kapela o.k.no z hranic. ta na amatéry podala hodně slušný výkon takřka na profesionální úrovni a vítězství si zaslouží oprávněně.

v příštím osmém kole (posledním kole základní části), které proběhne 11.02.2005 opět od 19 hodin na havířovském stružníku, se bude pokračovat ve stejném rockovém duchu, když vystoupí kapely apatheia z havířova (nadějný účastník jednoho z předchozích ročníků, který se však neprobojoval ze základního kola), další hranická kapela gentlemans club a také hodně zajímavý projekt saveyourself, který měl vystoupit už dříve, ale kvůli nemoci na poslední chvíli odřekl.

blink::

 • berentzen líheň / inkubátor :: www.inkubator.webz.cz
 • organizátoři líhně

   verze pro tisk

  související články::


   
  informační kanály 


   
  pozvánky 

  29.01.-21.02.2023
  >> jarní jazz & bluesové dny / intro
   

   
  podpora 

   
  pspad free text editorknihy.abz.cz
  fantasyobchod.cznokturno - krysův web

  :: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
   
   © 2002 ov-kluby.net

    design by lucinka & strejda