ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[brno]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: soutěž radegast líheň 2010 nabídne 54 skupin

velký boj o vítězství v soutěži amatérských hudebníků radegast líheň 2010 může začít! devátý ročník jedné z největších soutěží hudebníků v české republice zná složení základních kol a první z nich se konají už v úterý 02.02.2010. akce je bez vstupného a na každého návštěvníka kteréhokoliv z prvních kol čeká ještě zajímavý dárek!
vloženo: 01.02.2010
 

"jsme velmi rádi, že po měsících příprav konečně dojde na měření sil mezi kapelami. stejně jako v osmém ročníku se budou kapely potkávat s fanoušky dobré muziky zdarma ve třech klubech na ostravsku – v ostravských podnicích templ a garage a v havířovském jazz clubu. připraveny jsou atraktivní ceny pro vítěze a také drobné ceny pro návštěvníky," vysvětlují pořadatelé z havířovské produkční agentury viking agency. těmi drobnými dárky pro návštěvníky jsou kondomy značky bix, která soutěž produktově podporuje, ceny pro nejlepší soutěžící jsou pak ještě mnohem hodnotnější. "každý rok díky partnerům rozdáváme kapelám ceny za desetitisíce a snažíme se, aby ještě dále pomáhaly k jejich hudebnímu růstu. tradičně bude k cenám patřit vystoupení na jednoznačně jedné z nejúžasnějších hudebních akcích v české republice – festivalu colours of ostrava, jeho malém bratrovi – festivalu inkubátor, festivalu hrachovka, či akci s pětadvaceti-tisícovou návštěvou – oslavách piva radegast. přibudou ale oproti loňsku i mnohé další – např. vystoupení v pozici předkapely patrona soutěže skupiny airfare. a když už jsme u této parádní partičky – jsme rádi, že její management dopomohl k doplnění první ceny," popisují poslední přípravy vikingové. "hlavní letošní cenou bude kompletní produkt – kapele poskytneme studio, natočíme demo, smícháme výsledný produkt, nafotíme a vyrobíme klasické obaly a rovněž vylisujeme pětisetkusovou edici jejich nahrávky. výlisky tohoto cd pak předáme kapele k její další propagaci, případně prodeji. atraktivní hmotné ceny jsou ale připraveny i pro soutěžící na dalších místech," slibují organizátoři. jednou z cen pro účinkující už v podstatě může být možnost představit se publiku na ostravsku, kam by se jinak do programu klubů jen velmi těžko dostávali.

už v úterý 02.02.2010 tedy dojde na první měření sil v klubu garage v ostravě-martinově mezi "punk-rockovou" trojicí katarze (opava), the challenge (kopřivnice), rumguvno (ostrava), v klubu templ na stodolní ulici v ostravě pak ve stejný den vystoupí hardrockové partičky toys (frýdek-místek), patron (liberec), laurecie (ostrava). v havířovském jazz clubu se začíná prvním kolem ve čtvrtek 04.02.2010 a nastoupí zde poprockové skupiny wishlist (opava), optimik (nový bor) a caledonia (havířov). "už v prvním kole se tak utkají skupiny opravdu z celé republiky a v těch dalších i ze slovenska a polska. pro diváky bude jistě zajímavé srovnat kvality souborů z opačných koutů země, rozhodovat o postupech však bude jako vždy odborná porota. srdečně zveme! více se zájemci dozví na webových stránkách soutěže www.lihen.cz," dodává za viking agency ředitel soutěže marek slonina.

organizátoři

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
pozvánky 

29.01.-21.02.2023
>> jarní jazz & bluesové dny / intro
 

 
podpora 

 
pspad free text editorknihy.abz.cz
fantasyobchod.cznokturno - krysův web

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda