ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: trojice finalistů radegast líhně je známá

hodně drsné boje se vedly nejen na semifinálových pódiích, ale zejména mezi porotci soutěže amatérských hudebníků radegast líheň 2010. po prvních semifinálových kolech muselo být rozhodnuto o třech finalistech, kteří budou bojovat o velmi atraktivní ceny ve statisícové hodnotě, a tak žádný porotce nechtěl udělat chybu. naštěstí se ale stejně jako v předchozích kolech na postupujících shodli.
vloženo: 21.03.2010
 

už v úterý proběhlo první semifinále v klubu templ na stodolní ulici v ostravě a o jediné postupové místo do velkého finále se utkali vítězové základních kol skupiny toys (frýdek-místek), hard rain (vsetín) a fiha (ostrava). "v semifinále jsme viděli dvě hardrockové a jednu spíše poprockovou kapelu. v podstatě šlo o souboj bigbeatových mazáků a nadějného mládí. v uvozovkách staří pardáli to měli dokonale zpracované a těžko říct, co chybělo, aby postoupili do velkého finále. pověstný chlup navíc pro sebe na miskách vah získala postupující skupiny fiha díky vlastnímu osobnímu pojetí, větší originalitě a taky možnosti dalšího růstu, která z této kapely čišela nejvíce," popsal drobnosti, které poslaly do velkého finále první ostravskou naději produkční soutěže luděk bajgar.

velmi těžké a těsné rozhodování probíhalo i v havířovském jazz clubu. první účinkující pražská formace esence podala perfektní výkon po všech stránkách, česko-polská skupina purpure drape zase překvapila nasazením a excelentním výkonem zpěváka, třetí účinkující slepí křováci z frýdku-místku zase dokázali, že umí i bez chybějící violoncellistky. "vítězní slepí křováci dostali důvěru poroty především za vyrovnaný výkon. chybějící členku jsme si dokázali přimyslet, protože už jsme kapelu v kompletním obsazení viděli v základním kole. pro její postup ale byli i porotci, kteří kapelu viděli poprvé. myslíme si, že má potenciál a může dobře reprezentovat i ve velkém finále," shodla se nakonec po mnoha diskuzích porota jazz clubu.

ještě náročnější rozhodování měli porotci v ostravském klubu garage v ostravě-martinově, kde zanedlouho proběhne rovněž velké finále. "byl to opravdu neskutečný boj. každý z pěti porotců se do toho vložil celým tělem a nechtěl ustoupit ani o kousek. řešila se vyhranost kapel, jejich šance ve finále, i šance posunout se v budoucnu někam dál a něco dokázat. tak náročné rozhodování jsme tady ještě neměli a jsme zvědaví na velké finále – tam to bude rozhodně ještě těžší. přesto jsme nakonec do finále vybrali jednoho zástupce – stali se jím the challenge z kopřivnice. na druhém místě skončili domácí rusty fox a na třetím emergency exit z rožnova pod radhoštěm," popsal šéf poroty a produkční klubu garage tomáš volovecký.

už v dalším týdnu bude jasno o druhé trojici semifinalistů, která doplní zatím severomoravskou trojici. velké šance budou mít brněnští, kteří mají tři želízka v ohni a očekávat se ale dá i účast některého ze zástupců čech, či dokonce slovenska. "jsme zvědaví, jak se nám nakonec velké finále poskládá. už nyní se ale těšíme na 17.04.2010, kdy velké finále vypukne v 17.00 hodin v klubu garage v ostravě-martinově," dodávají pořadatelé z havířovské viking agency s tím, že čtvrté semifinálové kolo se odehraje v klubu templ na stodolní ulici v ostravě už v úterý 23.03.2010. účast si vybojovaly skupiny cluncer (kobeřice), heebie jeebies (hronov) a velvet storm (brno). v klubu garage v ostravě-martinově uvidí návštěvníci ve čtvrtek 25.03.2010 party epikrux (karviná), morybundus band (lanškroun) a my way (sk, snina). v jazz clubu v havířově se pak ve stejný den utkají soubory neosound (praha) a dvě brněnské party black unicorn a crash road. všechny koncerty začínají v sedm večer a jsou díky podpoře partnerů a hlavně měst havířov a ostrava zdarma. podrobné informace k soutěži jsou na www.lihen.cz.

organizátoři

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
nejčtenější 

>> fotoreport:: norbert žije v barráku
 
>> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
 
>> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
 
>> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2024
 
>> fotoreport:: výroční dubnový groove jam v docku
 
>> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
 
>> fotoreport:: sylvie bee v bum bum comedy
 
>> fotoreport:: cody jasper v kupe
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (čtvrtek, část 3.)
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (pátek, část 2.)
 

 
:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda