ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[brno]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: 5. ročník soutěže amatérských hudebníků líheň 2006

opět po roce je zde šance pro mladé a začínající hudební formace jak na sebe upozornit, trochu se proslavit a případně i něco vyhrát. je tady již pátý ročník soutěže amatérských (nikoliv myšleno nedokonalých) hudebních skupin všech žánrů - líheň 2006!
vloženo: 09.11.2005
 

"stejně jako každý rok na podzim nabízíme v těchto dnech možnost přihlásit se do soutěže, kterou za její historii zatoužilo absolvovat již více než čtyři stovky kapel. z přihlášených vždy odborná porota vybrala ty nejnadějnější, kteří dostali možnost vystoupit v některém z klubů na karvinsku a následně to třeba dotáhnout až do finále", popisuje historii a princip soutěže jeden z pořadatelů z viking agency marek slonina.

přihlášky budou letos přijímány do konce kalendářního roku na adresách slonina@volny.cz, nebo viking agency s.r.o., ladova 5, 736 01 havířov. "k přihlášení potřebujeme vždy stručné info o kapele, to znamená odkud je, jaký hraje styl, v jakém složení a samozřejmě co nejvíce kontaktů - telefonních a mejlových. k přihlášce je pak nutno připojit dvě nahrávky co možná nejtypičtějších písní", dodává slonina. na mejlovou adresu by měly být zasílány v mp3 v rozumné velikosti, poštou pak na jakémkoliv běžném nosiči.

skupiny budou podle data doručení postupně podle žánru zařazovány do jednotlivých kol, kterých bude minimálně osm a v každém z nich vystoupí vždy minimálně tři skupiny. vítěz každého kola, přímo na koncertě vybraný porotou a diváky, postupuje do semifinále a čtyři nejlepší ze semifinále až do finále na hudebním festivalu inkubátor 2006. zde už vyberou sami diváci, kdo je skutečně nejlepší. první základní kola přitom proběhnou už 14. a 21. prosince 2005 v havířově.

a oč se hraje? "když opomineme mediální prezentaci, připravujeme zajímavé ceny. zatím je ještě tajíme, ale ta hlavní bude opět v hodnotě přes deset tisíc korun. celkem přitom rozdáme ceny asi za dvacet tisíc", doplňují pořádající vikingové z havířova.

blink::

 • berentzen líheň / inkubátor:: www.inkubator.webz.cz

  organizátoři

   verze pro tisk

  související články::


 •  
  informační kanály 


   
  pozvánky 

  29.01.-21.02.2023
  >> jarní jazz & bluesové dny / intro
   

   
  podpora 

   
  pspad free text editorknihy.abz.cz
  fantasyobchod.cznokturno - krysův web

  :: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
   
   © 2002 ov-kluby.net

    design by lucinka & strejda