ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: soutěž hudebníků radegast líheň se rozjíždí podeváté

opět po roce se roztáčí kola jedné z největších soutěží amatérských hudebníků v české republice – radegast líheň 2010. přináší nejen spoustu novinek, ale zejména dobrou zprávu pro všechny amatérské hudebníky – pořadatelé a partneři opět rozdají ceny ve statisícové hodnotě! přihlásit se mohou hudebníci z celé české republiky, ale i ze zahraničí, nejpozději do 18.12.2009.
vloženo: 31.10.2009
 

soutěž radegast líheň, která probíhá na ostravsku již devátým rokem (a patří k jedněm z nejstarších vůbec) nabízí hudebníkům možnost přímé konfrontace s hudebníky z celé země formou vystoupení ve vyhlášených regionálních klubech. v roce 2010 to opět budou vyhlášené ostravské kluby temp na stodolní ulici a populární "woodmanovská" garage, a také velmi sympatický jazz club v havířově. "jsme rádi, že se podařilo domluvit jedny z nejhezčích a nejsympatičtějších klubů na ostravsku a věříme, že už vystoupení v nich bude pro vybrané kapely odměnou. cen pro ty nejlepší je však připravena celá řada od natočení a vydání demosnímku, až po zajištění vystoupení na top akcích na ostravsku," popisuje přípravu devátého ročníku radegast líhně marek slonina z pořadatelské viking agency z havířova. pro soutěžící i fanoušky muziky jsou opět připraveny přehledné a ucelené informace o soutěži na www.lihen.cz a pro kapely snadnější systém přihlášek přes internet.

princip soutěže je pak rovněž velmi sympatický. v šesti základních kolech se vždy v každém klubu utkají tři skupiny vybrané porotou ze všech přihlášek. vítězové základních kol pak postoupí do semifinále a šest nejlepších do velkého finále. důležitým faktem pak zůstává, že postupující nevybírá laická divácká porota, ale porota odborná složená z produkčních klubů, hudebníků a hudebních kritiků. "ve finále je porota už po tři roky vždy téměř dvacetičlenná, což je naprostá rarita. také díky tomu jsou na tom stejně místní kapely i kapely zdaleka. v posledních třech ročnících se například do finále nedostala ani jedna místní kapela, což svědčí o férovosti poroty. přesto věříme, že toto prokletí prolomí některá z nadějných regionálních formací právě v tomto ročníku," dodává slonina s tím, že v roce 2008 zvítězili pražští woodoojam a v roce 2009 olomoucká venefica.

devátý ročník soutěže bude probíhat v měsících únor až duben 2010 a přihlášky jsou přijímány již nyní na stránkách soutěže www.lihen.cz. na stejných stránkách jsou i kontakty na organizátory pro případ osobního kontaktu. pořadatelé se všem přihlášeným ozvou začátkem nejpozději začátkem ledna 2010.

organizátoři

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
nejčtenější 

>> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2023
 
>> fotoreport:: norbert žije v barráku
 
>> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
 
>> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
 
>> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
 
>> fotoreport:: cody jasper v kupe
 
>> fotoreport:: wille and the bandits v parníku
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (čtvrtek, část 3.)
 
>> fotoreport:: empty pipen v andělském mlýně
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (sobota, část 3.)
 

 
:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda