ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: trojice finalistů radegast líhňe je známa

dvě moravské a jedna česká kapela už mají jistou účast v šestičlenném finále soutěže amatérských hudebníků radegast líheň 2009. naprázdno zatím vyšly kapely z regionu, když nepostoupila ani jedna. porota in obecenstvo přitom většinou byla zajedno.
vloženo: 11.04.2009
 

naprosto suverénní výkon hned prvního semifinálového účinkujícího - olomoucké skupiny venefica – v úterním kole v klubu templ víceméně rozhodl o tom, kdo jako první postoupí do velkého finále soutěže. "ačkoliv se ostatní účinkující snažili sebevíc, venefica podle poroty předvedla budoucnost českého bigbítu a jednoznačně zvítězila," stručně zhodnotil produkční soutěže luděk bajgar z pořádající havířovské viking agency. rovněž v jazz clubu v havířově to měla porota ve čtvrtek poměrně jednoduché. "hodně nám pomohlo i publikum, které vítězná skupina roztančila a dohnala ke skandování a volání po přídavku. totálně plný jazz club a spousta lidí před jeho dveřmi, kteří se už dovnitř nedostali, naprosto souhlasili s verdiktem poroty," popsal rozjásané první semifinále v jazz clubu ladislav slowik z pořádající agentury. druhého finalistu - skupinu d.u.b. music z přerova – pasovalo na první místo pět ze sedmi porotců. a naprosto stejný verdikt pět ku sedmi rozhodl i o třetím finalistovi v klubu garage v ostravě. vítěz prvního základního kola – memphis z hradce králové – předvedl opět strhující výkon a rozhodl o svém postupu až do finále. "memphis je opravdu výborná kapela složena ze skvělých hudebníků, což zřejmě přesvědčilo porotu. k jejich postupu ale přispěl i skvělý sound a laicky řečeno zahraniční zvuk. prostě je to hotová kapela," popsal bajgar. kapely na nepostupových příčkách sice litovaly, ale alespoň malou náplastí jim byly kartony piva radegast, které generální partner soutěže věnoval všem nejlepším.

druhé semifinálové kolo proběhne ve všech klubech ve čtvrtek 16.04.2009 od sedmé hodiny večerní. v klubu templ na stodolní ulici v ostravě se představí skupiny parkinson (frýdek-místek), exorsus (havířov) a coward (stříbro), zatímco v druhém ostravském klubu garage kapely nekuř toho tygra (opava), model bazaar (brno) a groteska (dvůr králově nad labem). v jazz clubu v havířově pak vystoupí, a o poslední šesté místo ve finále se utkají, bagpipers z frenštátu pod radhoštěm, once's z nového jičína a day off z kroměříže. zmínění první tři vítězové a tři nejlepší z druhých semifinále se o celkové prvenství v soutěži radegast líheň utkají před zraky diváků a více než dvacítky porotců už v sobotu 25.04.2009 od 16.00 hodin v ostravském klubu templ. bude tím završeno téměř půlroční úsilí pořadatelů z havířovské viking agency, které započalo prvotním výběrem z téměř dvou set přihlášených. vstup na finále je jako na celou soutěž zdarma a pořadatelé i partneři srdečně zvou. vítězné kapely obdrží ceny v hodnotě desítek tisíc korun a s prvními třemi se severomoravské publikum ještě několikrát setká při jejich vystoupeních, například na festivalech colours of ostrava, inkubátor v havířově, či největší pivní akci v regionu – radegast dni v nošovicích. více o soutěži najdou zájemci na stránkách hlavního mediálního partnera tiskoviny deník, ve vysílání rádia hey, nebo na stránkách www.lihen.cz.

organizátoři líhně

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
nejčtenější 

>> fotoreport:: norbert žije v barráku
 
>> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
 
>> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
 
>> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2024
 
>> fotoreport:: výroční dubnový groove jam v docku
 
>> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
 
>> fotoreport:: sylvie bee v bum bum comedy
 
>> fotoreport:: cody jasper v kupe
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (čtvrtek, část 3.)
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (pátek, část 2.)
 

 
:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda