ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: páté kolo rockaréna líhně žene mládí vpřed

mládí převálcovalo svým nadšením a umem své soupeře v pátém kole soutěže amatérských hudebníků rockaréna líheň. poslední základní kolo proběhne už za týden a už nyní se skládají první semifinálová kola, která napovídají, že výběr byl dobrý a půjde o skvělé koncerty.
vloženo: 26.02.2011
 

středeční páté kolo v klubu marley nebylo vůbec jednoduché. "jasno měla porota u frýdeckomísteckého dua core problem, které avizovalo, že hledá basáka. jejich, trochu stydlivý, výkon by ale potřeboval zřejmě víc, než jen toho basáka. zato další dvě kapely, zástupce rovnou dvou hlavních měst, porotě připravily těžké chvíle. slovenská lera s velmi charismatickou zpěvačkou předvedla koncert na profesionální úrovni a pražsko-československá parta antoines zase zaujala nejen profi hudebním podáním, ale i originálním stylem. porota zalitovala, že tentokrát nemůže na první místo dát obě kapely. po těžkém dohadování tak nakonec dostal přednost originální styl kapely antoines, který slibuje snad další hudební vývoj, popsal porotce jirka šotek.

stejně tak těžké to měl s porotou o den později v martinovském klubu garage. pražští undergaters nedorazili, a tak se boj svedl mezi sehranou partou starých pardálů morybundus band z lanškrouna, která měla rock'n'rollově našlápnuto a bylo znát, že hrají už nějaký ten rok, a mladými, svěžími a energickými off axis z frenštátu. "nakonec jsme se usnesli jít se soutěží v duchu hesla mládí vpřed! a do semifinále poslat off axis. ale bylo to opravdu jen o prsa," dodává šotek.

tentýž den se rozhodovalo jen mezi dvěmi soutěžícími v havířovském jazz klubu - badyan z nivnice nedojel z důvodu nemoci v kapele. přesto vládla v jazz clubu tradiční pohodová atmosféra a všichni se těšili na další z řady čtvrtečních soutěžních koncertů. "bylo plno až lidi stáli v zádveří. když hodinu před koncertem dorazila na místo porota, neměla si málem kde sednout. atmosféra je tady vždy velmi příjemná," popsal produkční soutěže radek vampola z pořádající viking agency. na místo tak nakonec dorazila "jen" slovenská kapela inquest (lučenec) a havířovský zástupce 10coins. "bylo nejen co poslouchat, ale i na co hledět. inquest měl ve svém středu dva mladé bratry černochy, což se na pódiu jazz clubu nevidí moc často. nicméně kapela byla celkově hodně mladá a ještě bylo cítit, že ladí složení a trochu se hledá. oproti slovenskému zástupci byli domácí výrazně lepší a tak poměrně jednoznačně postupují do dalších bojů," zhodnotila kolo porota.

v šestém a posledním základním kole se příští týden představí v klubu marley představí "alternativní" kapely plum dumplings (brno), bust dust (praha) a thieves in streets (bílovec). o den později proběhne poslední základní kolo v klubu garage, kde vystoupí poprockové skupiny klika (radotín), pozdní sběr (brno) a náhradník za bohužel odhlášené klipr (ostrava). tentýž den vystoupí v jazz clubu rovněž poprocková trojice anytime (dolný kubín), pretty cool (martin) a porcelaine people (havířov). i o týden později se setkají milovníci dobrého bigbítu v uvedených klubech – podrobný program najdou na www.lihen.czwww.rock.cz. začátek koncertů je vždy v sedm večer, o vítězi rozhoduje odborná porota a vstup pro veřejnost je zdarma.

organizátoři líhně

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
nejčtenější 

>> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2023
 
>> fotoreport:: norbert žije v barráku
 
>> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
 
>> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
 
>> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
 
>> fotoreport:: cody jasper v kupe
 
>> fotoreport:: wille and the bandits v parníku
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (čtvrtek, část 3.)
 
>> fotoreport:: empty pipen v andělském mlýně
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (sobota, část 3.)
 

 
:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda