ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: 7. ročník soutěže amatérských hudebníků líheň 2008

opět po roce se roztáčí kola jedné z největších soutěží amatérských hudebníků v čr – líheň 2008. vánočním dárkem pro amatérské kapely, které se včas přihlásí, je velká řada novinek, které soutěž oproti předchozím ročníkům opět velmi zatraktivnily.
vloženo: 20.12.2007
 

"dlouhodobě pracujeme na tom, aby amatérské hudební soubory, které nemají mnoho možností se veřejně prezentovat, dostaly možnost vystoupit veřejně před publikem. i toto je rozdíl od řady jiných soutěží, kde jsou na základě nahrávek vybráni jen ti nejlepší a veřejně probíhá pouze finále. v letošním ročníku líhně na rozdíl od nich necháme vystoupit na šedesát skupin," zve na, již sedmý ročník, soutěže marek slonina z pořadatelské viking agency z havířova. v těchto dnech se již připravují nové a přehlednější stránky soutěže na www.lihen.cz, přesto by se už nyní měli zájemci o soutěžení hlásit - určitě je totiž mnoho důvodů.

stejně jako v předchozích ročnících pořadatelé rozdají ceny za desetitisíce korun (např. nahrávku demosnímku, natočení videoklipu, hudební výbavu apod.), dají jim možnost konfrontovat svůj um s ostatními kapelami z celé české i slovenské republiky, zajistí vítězům vystoupení na vyhlášených hudebních akcích (festivaly inkubátor, colours of ostrava...), především jim ale dopřejí možnost ukázat se publiku v nejvyhlášenějších klubech na ostravsku. k tradičnímu havířovskému jazz clubu a ostravskému "stodolnímu" templu, totiž navíc přibude další vyhlášený moravský podnik – frýdeckomístecký klub stoun.

"soutěž nabírá rok od roku na obrátkách a získává si sympatie i díky faktu, že o vítězích nerozhoduje veřejnost, ale odborná porota. ve finále byla dokonce devatenáctičlenná, což je naprostá rarita. a o její férovosti jistě hovoří fakt, že v ostravském finále šestého ročníku hrála jen jediná kapela z kraje a to až z opavy, oproti dvěma zástupcům prahy, brna a pozdějšího vítěze – enter z hradce králové. navíc díky faktu, že nevybíráme jen z nahrávek, ale kapely se mezi sebou poměří přímo na pódiu, se stáváme jednou z největších soutěží tohoto typu," dodávají pořadatelé.

a ony vánoční dárky? například novinka v podobě propagace kapely v rámci všech produktů multimediálního hudebního projektu fajn rock music, či přímý postup vítěze do finále soutěže talentovaných skupin inkubátor na i-legalne.cz. dalším důležitým dárkem pro nejrychlejší přihlášené je fakt, že do prvních tří kol soutěže budou přednostně vybrány kapely, které se stihnou přihlásit ještě do konce roku 2007.

sedmý ročník soutěže bude probíhat v měsících únor až duben 2008 a přihlášky jsou přijímány až do konce ledna 2008 na mejlovém kontaktu slonina@vikingagency.cz, nebo poštovní adrese viking agency s.r.o., ladova 292/5, 73601 havířov-šumbark. přihláška musí obsahovat minimálně jednu nahrávku co možná nejtypičtější skladby na jakémkoliv běžném hudebním nosiči či v mp3 a stručné info o kapele, složení, stylu, včetně co největšího množství telefonních a emailových kontaktů. pořadatelé se všem přihlášeným samozřejmě ozvou.

organizátoři

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
nejčtenější 

>> fotoreport:: norbert žije v barráku
 
>> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
 
>> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
 
>> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2024
 
>> fotoreport:: výroční dubnový groove jam v docku
 
>> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
 
>> fotoreport:: sylvie bee v bum bum comedy
 
>> fotoreport:: cody jasper v kupe
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (čtvrtek, část 3.)
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (pátek, část 2.)
 

 
:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda