ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: hosté rockarény líheň dokonale převálcovali moravu

oproti minulému moravskému kolu tentokrát prožila soutěž amatérských hudebníků rockaréna líheň 2011 pravý opak. ačkoliv měli regionální hudebníci dvoutřetinové zastoupení ve všech třech klubech – převálcovali je přespolní! výjimkou nebyl ani havířov – kde dokonce dvě havířovské party předčila skupina ze slovenského hlavního města.
vloženo: 12.02.2011
 

třetí kolo soutěže hudebníků výjimečně proběhlo současně v obou ostravských klubech už ve středu. a šanci na postup měly hned čtyři regionální kapely proti pouhým dvěma přespolním. přesto středa nebyla pro moraváky zrovna šťastným dnem. "metaloví fanoušci zamířili do klubu marley na koncert regionálních skupin gross of darkness z kozlovic a solar system z havířova, které do trojice doplnila parta act of god až z liberce. a pokud liberečtí váhali, zda má význam absolvovat tak dlouhou cestu na souboj s domácími, po skončení koncertu nemuseli litovat. kozlovická parta doplatila na chybějícího člena, kterého ani záskok hostujícího kytaristy v několika skladbách evidentně nemohl nahradit. havířovský solar system pak v podstatě neměl chybu, šlo o vyhrané a rozhodně ne začínající hudebníky, se srozumitelnými texty a zpěvem. jen chyběla trocha originality," shodli se po koncertu členové poroty, kteří poslali do dalších bojů zástupce severočeské metropole. také klub garage v ostravě-martinově hostil dva domácí zástupce: ostravský cluncer a havířovský ravers. proti nim pak stála kapela area core z daleké české lípy. v hardrockovém kole předvedli velmi slušný výkon zřejmě nejmladší soutěžící tohoto ročníku - havířovští ravers, kteří mají do budoucna velmi dobře našlápnuto. ostravští cluncer také zaujali, jen doplatili na poněkud strnulou pódiovou prezentaci. vítězství a postup do další části soutěže si tak odvezli na sever čech perfektně sehraní a energickou show předvádějící area core.

černý scénář třetího kola završil čtvrteční koncert v havířovském jazz klubu. za nenastupující zrní z kladna nastoupil narychlo povolaný náhradník defekt z havířova, který doplnil dvojici avizovaných soutěžících indecisive z havířova a pixie and the devils ze slovenské bratislavy. "v tradičně úžasné atmosféře, kterou můžete zažít zřejmě jen v tomto klubu byly všechny skupiny odměňovány bouřlivým potleskem a všechny byly vytleskávány k pokračování svých koncertů. přestože se očekávalo vítězství skupiny defekt, která v posledních měsících vykazuje obrovský nárůst popularity i kvality, největší potlesk od publika zaznamenali hosté ze slovenska. potěšilo to i porotu, kterou jeho reakce utvrdila ve faktu, že rozhodla správně o postupu slovenského hosta," popsal koncert zástupce pořádající viking agency a produkční soutěže radek vampola s tím, že šlo zatím o nejtěžší rozhodování z dosavadních kol.

ani v dalších týdnech ale nemohou porotci v klubech čekat snadnou práci. do soutěže se přihlásilo na čtyři sta kapel a tak se dají očekávat kvalitní koncerty a zajímavá hudební setkání. první z koncertů čtvrtého kola soutěže rockaréna líheň se odehrají před ostravským publikem ve středu šestnáctého února současně v klubech marley a garage. klidnější poprockovou párty čeká klub garage s kapelami signature z bratislavy, sound pictures z mladé boleslavi a s.o.f. ze znojma. marley čeká drsnější grungeové kolo ve složení: mistake (zlín), dharma (trnava), todash (kopřivnice). o den později nastoupí na pódium havířovského jazz clubu skupiny rusty fox a absolut deafers z ostravy a toys z frýdku-místku. začátek koncertů je vždy v sedm večer, o vítězi rozhoduje odborná porota a vstup je pro veřejnost zdarma. více informací o "live" koncertech najdou zájemci na www.lihen.cz, o hlasování přes internet a rádio a druhé polovině soutěže pak ve vysílání rádia hey a na www.rock.cz.

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
nejčtenější 

>> fotoreport:: norbert žije v barráku
 
>> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
 
>> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
 
>> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2024
 
>> fotoreport:: výroční dubnový groove jam v docku
 
>> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
 
>> fotoreport:: sylvie bee v bum bum comedy
 
>> fotoreport:: cody jasper v kupe
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (čtvrtek, část 3.)
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (pátek, část 2.)
 

 
:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda