ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: základní část soutěže skončila – v rockaréna líhni přituhuje

definitivně jasno je po šesti základních kolech v tom, kdo ze čtyř set přihlášených a posléze více než stovky kapel soutěžících se dostane do další části soutěže amatérských hudebníků rockaréna líheň 2011. už jen dvakrát osmnáct skupin se nyní utká o finálovou čtveřici. v live části soutěže proběhne už jen šest koncertů, ve kterých se rozhodne o šesti semifinalistech.
vloženo: 05.03.2011
 

poslední šesté základní kolo zaznamenalo v klubu marley stále se zvyšující návštěvnost. představily se zde "alternativní" kapely plum dumplings (brno), bust dust (praha) a thieves in streets (bílovec). přes absenci domácího zástupce přišlo za dobu konání soutěže do klubu nejvíce návštěvníků, kteří však očekávaně nejvíce fandili třetí kapele z nedalekého bílovce. porota však tentokrát měla jiný názor. "do dalších bojů postupuje kapela bust dust z prahy, která razila tvrdý a propracovaný motorkářský rock. tři pánové prokázali skvělou sehranost a uvidíme, jak se ji bude dařit dál," prohlásil za porotu jirka veselý z pořádající viking agency. o den později proběhlo poslední základní kolo v klubu garage v ostravě-martinově a bylo poznamenáno neúčastí soutěžících. za dopředu odhlášenou ostravskou partu klipr nedorazil ani náhradník a dlouhou dobu se čekalo i na radotínskou skupinu klika. svůj set mezitím v poklidu odehrál brněnský pozdní sběr a bez okolků nastartoval do semifinále. "i kdyby vystoupil jen on sám, naprosto bez problémů bychom jej mohli poslat dál. podal perfektní výkon a jednoznačně do dalších bojů patří. šlo o ostřílené hudebníky, kteří si svůj prodloužený blok užívali," prorokovala během čekání porota. a její proroctví se nakonec vyplnilo. do klubu garage dorazila opravdu jen jedna kapela a tak pozdní sběr míří do dalších bojů. havířovská pevnost ve stejný den opět prokázala svou nedobytnost. z československé trojice složené ze dvou zástupců slovenska – anytime (dolný kubín) a pretty cool (martin) a havířovských porcelaine people postoupila domácí akvizice. šlo o velmi vydařené kolo plné skvělých výkonů a boj na ostří nože, který završil bubeník slovenských (naštěstí až posledních účinkujících) anytime, který ve snaze postoupit dokonce prokopl kopák! nicméně ani to nestačilo na místní porcelánové lidičky, kteří o chlup předčili obě slovenské party. koncert si nicméně užívali všichni soutěžící, protože jazz klub opět praskal ve švech a odměňoval výkony všech zúčastněných bouřlivým potleskem.

i další týden pokračuje live část soutěže – tentokrát ve všech uvedených klubech v jeden den – ve čtvrtek 10.03.2011. v metalovém duchu se utkají v klubu marley skupiny sinistra, sklepmaster a astral sundale, v klubu garage hardrockové skupiny the pant, bastardo dentroemotional crime a v jazz clubu v havířově bude znít klasický bigbít v podání skupin in the mood, pijawice a miss god. podrobný program najdou na www.lihen.cz a www.rock.cz. začátek koncertů je vždy v sedm večer, o vítězi rozhoduje odborná porota a vstup pro veřejnost je zdarma.

organizátoři líhně

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
nejčtenější 

>> fotoreport:: norbert žije v barráku
 
>> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
 
>> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
 
>> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2024
 
>> fotoreport:: výroční dubnový groove jam v docku
 
>> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
 
>> fotoreport:: sylvie bee v bum bum comedy
 
>> fotoreport:: cody jasper v kupe
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (čtvrtek, část 3.)
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (pátek, část 2.)
 

 
:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda